Naše výhody
  • Kamenná PARFUMERIE
  • Vlastné sklady
  • Najlacnejšie parfémy
  • Garancia originálneho tovaru
  • Zaslanie cez Zásielkovňa.sk
  • Veľa spokojných zákazníkov
Hlavná stránka  >  Prečo nakupovať u nás

Prečo nakupovať u nás

Iba originálny tovar


Tovar, ktorý Vám ponúkame, odoberáme výhradne u certifikovaných dodávateľov. Táto skutočnosť znemožňuje, aby nám bol dodaný tovar v horšej kvalite, alebo tovar neoriginálny. Vône, ktoré nájdete v našej ponuke, sú teda od rovnakých dodávateľov, ktorí dodávajú výrobky do známych kamenných obchodov.


Na trhu pôsobíme od roku 2006 a za túto dobu sme odbavili veľa spokojných zákazníkov. Naši spoľahlivosť a kvalitný tovar potvrdzujú zákazníci Heureka či Zbozi.cz. Nemusíte nákupom na internete u nás teda podstupovať žiadne riziko. V prípade, že by ste sa chceli sami presvedčiť, môžete navštíviť našu kamennú parfumériu v Ostrave, kde Vás radi privítame, tu náš tovar môžete vyskúšať a poradiť sa s príjemným personálom.

 

Ako je možné, že sme o toľko lacnejšie ako ostatní?


Pracujeme s ďaleko menšími maržami. Navyše nemusíme platiť drahé nájmy v obchodných centrách. Máme menej zamestnancov, avšak starostlivo vyškolených a so záujmom Vám poradiť. Snažíme sa navodzovať rodinnú atmosféru a príjemné prostredie.

 

Záruka vrátenia peňazí.

V prípade, že tovar zle objednáte, či sa skrátka rozhodnete, že ho chcete do 14 dní vrátiť, nerobíme žiadne problémy a v čo najkratšom termíne toto vybavujeme.


Naša kamenná pobočka a odberné miesta.


Objednané parfumy, kozmetiku a ďalšie produkty si môžete vyzdvihnúť osobne v kamennej parfumérii v Ostrave-Vítkoviciach alebo na niektorom z odberných miest Zásielkovňa, s ktorou spolupracujeme. Platiť môžete v hotovosti alebo vopred bankovým prevodom. Využiť môžete aj našu pobočku v Ostrave, kde si môžete vybrať zo stoviek produktov bez predchádzajúcej objednávky.


Odberné miesta (Zásielkovňa) nemajú vlastné sklady, vaša objednávka musí byť pred vyzdvihnutím prevezená na pobočku Zásielkovny. Preto počkajte na SMS správu a emailové potvrdenie, že je vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie. Ak prídete bez tejto výzvy, môže sa stať, že vaša objednávka nebude ešte pripravená na vyzdvihnutie.